Beskrivelse
Kubbelys av 100% raffinert parafin (mineralsk olje) dekket med farge. Brennetid ca. 21 timer
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kubbelys |
| Diameter | 50 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 155 mm |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Bredde | 102 mm |
| Bredde | 102 cm |
| Farge | Blå, Hvit, Lys blå, Rød, Råhvit, Sort |







