
Papirflagg Creativ CompanyStr 20x25 cm 10 stk/1 pk
fra69 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Papirflagg med plaststang.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Papirflagg |
| Lengde | 250 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 200 mm |
| Farge | Blå/Gul, Rød/Blå, Rød/Hvit |
| Dybde | 480, 570 mm |
| Høyde | 3, 10 mm |



