
Papirposer Creativ CompanyStørrelse 15x9x27 cm 100 Stk/1 Pk
fra 199 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Kraftig papirpose i god kvalitet med bunn
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Papirposer |
| Dybde | 280 mm |
| Høyde | 270 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Bredde | 90 mm |
| Farge | Brun, Hvit |


