
Sylteglass Creativ CompanyTransparente 12 stk/1 Pk
fra99 kr/pk
Prispresset
Velg Diameter
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Glasskrukker med sølvfarget skrulokk i metall.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Farge | Transparent |
| Materiale | Glass |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 12 st/frp |
| Produkttype | Boks |
| Diameter | 57, 68 mm |
| Høyde | 65, 91 mm |
| Volym | 100, 240 ml |
