
Sylteglass Creativ CompanyTransparente 12 stk/1 PkDxH: 68x91 mm, 240 ml
119 kr/pk
Prispresset
Diameter

Transparente 12 stk/1 Pk
DxH: 68x91 mm, 240 ml 119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Glasskrukker med sølvfarget skrulokk i metall.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 55909 |
| Diameter | 68 mm |
| Høyde | 91 mm |
| Volym | 240 ml |
| Farge | Transparent |
| Materiale | Glass |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 12 st/frp |
| Produkttype | Boks |
| EAN-nr | 5712854072793 |
