
Elefant Creativ CompanyPapppmache 9x13 cm 1 stk
62 kr

Papppmache 9x13 cm 1 stk
62 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Formstøpt, massiv elefant av pappmachè
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 99349 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Papier Maché |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 5707167282274 |
