
Nesehorn Creativ CompanyPapir Mache 7,5x18 cm 1 stk
60 kr

Papir Mache 7,5x18 cm 1 stk
60 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Figur av massiv brun pappmachè
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 99351 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Papier Maché |
| Dybde | 180 mm |
| Høyde | 75 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 5707167282311 |
