


Klistremerker Creativ CompanyDiamond Påskeegg
19 kr/pkLaveste totalpris 38,-
Beskrivelse
Selvklebende diamant klistermerker med motiver av rhinsten.Bruk stickene på kartogn, tre, pappmache og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 284036 |
| Format | Ark |
| Motiv | Påskeegg |
| Produkttype | Klistremerker |
| Sesong | Påske |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 165 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Dybde | 195 mm |
| EAN-nr | 5712854415927 |

