


Klistremerker Creativ CompanyFeer
12 kr/pkLaveste totalpris 24,-
Prispresset

Feer
2 pk
24 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Selvklebende papirklistremerker med fine detaljer laget av skinnende folie som raskt liver opp tingene dine.Klistremerker er verdens enkleste dekor til en rimelig pris. Bruk dem på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt du synes kan trenge litt ekstra detaljer.Klistermerkene er verdens enkleste pynt til en overkommelig pris. Bruk de på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt som skal ha en fin detalj.
Varemerke
Beskrivelse
Selvklebende papirklistremerker med fine detaljer laget av skinnende folie som raskt liver opp tingene dine.Klistremerker er verdens enkleste dekor til en rimelig pris. Bruk dem på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt du synes kan trenge litt ekstra detaljer.Klistermerkene er verdens enkleste pynt til en overkommelig pris. Bruk de på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt som skal ha en fin detalj.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 28888 |
| Format | Ark |
| Motiv | Féer |
| Produkttype | Klistremerker |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 165 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Dybde | 220 mm |
| EAN-nr | 5712854355469 |