Beskrivelse
Selvklebende ministickers i mange flotte fasonger og farger.Pk. med 100 ass. ark a 24 stk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 52308 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Klistremerker |
| Dybde | 140 mm |
| Dybde | 140 cm |
| Høyde | 25 mm |
| Lengde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Bredde | 60 mm |
| Bredde | 60 cm |
| EAN-nr | 5707167681213 |


