


Klistremerker Creativ CompanySmå Hjerter 15x16,5 cm
12 kr/pkLaveste totalpris 24,-
Prispresset

Små Hjerter 15x16,5 cm
2 pk
24 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Selvklebende plastklistremerker med fine glitterdetaljer som raskt frisker opp eiendelene dine. Klistremerker er verdens enkleste dekor til en rimelig pris. Bruk dem på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt du synes kan trenge litt ekstra detaljer.Klistermerkene er verdens enkleste pynt til en overkommelig pris. Bruk de på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt som skal ha en fin detalj.
Varemerke
Beskrivelse
Selvklebende plastklistremerker med fine glitterdetaljer som raskt frisker opp eiendelene dine. Klistremerker er verdens enkleste dekor til en rimelig pris. Bruk dem på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt du synes kan trenge litt ekstra detaljer.Klistermerkene er verdens enkleste pynt til en overkommelig pris. Bruk de på kort, på forsiden av bøker, mapper og alt som skal ha en fin detalj.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 29064 |
| Format | Ark |
| Motiv | Små Hjerter |
| Produkttype | Klistremerker |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 165 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Dybde | 210 mm |
| EAN-nr | 5712854415712 |