


Rub-on-Merkelapper Creativ CompanyBokstaver og TallSvart
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Sort
Beskrivelse
Overføringsetiketter til tekstiler, lærpapir og lignende. Motivene gnis inn på gjenstanden med det medfølgende verktøyet. Tåler mild håndvask. Inneholder 2 ark og 1 treverktøy.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 283966 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 17 mm |
| Format | Ark |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Bokstaver og Tall |
| Produkttype | Stickers |
| Dybde | 205 mm |
| Lengde | 153 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 122 mm |
| EAN-nr | 5712854315555 |



