
Stickers Creativ CompanyBlad 2
fra15 kr/pkLaveste totalpris 30,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Selvklebende foliestickers med motiv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Format | Ark |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Blad |
| Produkttype | Stickers |
| Dybde | 230 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 100 mm |
| Farge | Gull, Hvit, Nikkel, Sort |
| Høyde | 0,1, 1 mm |




