
Stickers Creativ CompanyBlomsterHvit
19 kr/pkLaveste totalpris 38,-
Farge: Hvit

Blomster
Hvit2 pk
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Selvklebende foliestickers med motiv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 170098 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 100 mm |
| Format | Ark |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Blomster |
| Produkttype | Stickers |
| EAN-nr | 5712854282437 |



