
Stickers Creativ CompanyBorder 5Gull
13 kr/pkLaveste totalpris 26,-
Prispresset
Farge: Gull

Border 5
Gull2 pk
26 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Selvklebende foliestickers med motiv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 170047 |
| Farge | Gull |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 100 mm |
| Format | Ark |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Bårder |
| Produkttype | Stickers |
| EAN-nr | 5712854286411 |




