


Stickers Creativ CompanyWashi Blomster Str 25-60 mm 30 St/1 Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Washi Blomster Str 25-60 mm 30 St/1 Pk
2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Selvklebende, utstansede motiver av fint, matt papir med trykk.Klistermerkene brukes som dekorasjon på kort, scrapbooking, bullet journal og lign. 10 design a 3 stk.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 24751 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Blomster |
| Produkttype | Stickers |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 3 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Antall (stk/pakke) | 30 st/frp |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 5712854415095 |
