


Materiellsett Creativ CompanyFormer og Verktøy Ass Farger 15 Stk/1 Pk
89 kr/pk
Prispresset
Beskrivelse
Sortiment med forskjellig verktøy og stikkformer til leire, modellervoks osv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 78265 |
| Produkttype | Materialsett |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 145 mm |
| Antall (stk/pakke) | 15 st/frp |
| Lengde | 220 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 220 mm |
| EAN-nr | 5712854041065 |

