


Materiellsett Creativ CompanyPeter the Pirate 1 Sett/Pk
59 kr

Peter the Pirate 1 Sett/Pk
59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sett med alle materialene til morsom figur av Silk Clay®
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 100745 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Peter The Pirate |
| Produkttype | Materialsett |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 125 mm |
| EAN-nr | 5712854410762 |
