


Materiellsett Creativ CompanyTinky the Turtle 1 Sett/Pk
59 kr/pk

Tinky the Turtle 1 Sett/Pk
59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Materialsett med alle materialer til skilpadde og koraler av Silk Clay® og Foam Clay®. Inspirasjon er inkl.Innhold: 14 g mintgrønn Silk Clay®, 14 g lys rød, lys blå samt grønn metallic Foam Clay®, 1 isoporkule, 2 halve isoporkuler samt 2 øyne av plast
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 100763 |
| Produkttype | Materialsett |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 122 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 230 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Dybde | 230 mm |
| EAN-nr | 5712854410762 |
