
Ostevoks Creativ Company5 kg/1 Pk
fra 669 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Modelleringsmateriale til skulpturer. Skjæres med en flat ostehøvel, myknes og formes med fingrene eventuelt rundt et trådskelett. Figurene smelter hvis de står i varmt og direkte sollys.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Ostvoks |
| Dybde | 520 mm |
| Lengde | 520 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Vekt | 5 kg |
| Bredde | 300 mm |
| Farge | Hvit, Sort |
| Høyde | 50, 60 mm |


