


Startsett Creativ CompanyFunny Friends Enhjørning Rosa
87 kr
Beskrivelse
Startsett med alle materialer til morsom figur av Foam Clay® og Silk Clay®.Innhold: 4 forskjellige farger Silk Clay, 1 farge Foam Clay glitter og to str. isoporegg
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 100752 |
| Farge | Rosa |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Enhjørning |
| Produkttype | Startset |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 122 mm |
| EAN-nr | 5712854180108 |

