
Vaskekluter Creativ Company75 stk/1 Pk
59 kr/pk
Prispresset

75 stk/1 Pk
59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Engangsvaskekluter/skumkluter
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13249 |
| Type | Kluter |
| Bredde | 190 mm |
| Antall | 75 st/frp |
| Lengde | 190 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Sesong | Hele året |
| EAN-nr | 5703538159374 |
