


Beslag Creativ CompanySølv Str 5x40 mm 10 stk/1 Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Beskrivelse
Beslag til oppheng av bilder, hyller, oppbevaringskasser osv. Pk. med 10 stk. beslag, 20 stk. skruer og 1 stk. stjerneskrujern
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 58006 |
| Farge | Nikkel |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Materiale | Metall |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Produkttype | Beslag |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 5712854062268 |

