


Filtkuler Creativ Company20 mm 64 stk/1 PkNatur
119 kr/pk
Farge: Natur

20 mm 64 stk/1 Pk
Natur 119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ferdigfiltede ullkuler i 100 % kvalitetsull.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 45109 |
| Type | Ullkuler |
| Farge | Natur |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Materiale | Filt |
| Sesong | Hele året |
| Diameter | 20 mm |
| Antall | 64 st/frp |
| Bredde | 180 mm |
| EAN-nr | 5712854189576 |



