Beskrivelse
Grønn krans med pilklipte tupper. Calgary er fin å dekorere med på en vegg eller en dør, og fungerer like godt innendørs som utendørs. Denne kransen er uten belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 612-61-1 |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Produkttype | Krans |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Materiale | PVC |
| Serie | Calgary |
| EAN-nr | 7391482079312 |




