
Krøllete Dukkehår Creativ Company15 g/1 Pk
fra39 kr/pkLaveste totalpris 78,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Blankt krøllete dukkehår.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Krøllete Dukkehår |
| Dybde | 155 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 155 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 120 mm |
| Farge | Hvit, Lysebrun |


