


Limsparkel Creativ Company10-Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset

10-Pk
2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Liten sparkel av plast
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 10311 |
| Farge | Hvit |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Spatler |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 115 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 15 mm |
| EAN-nr | 5707167921531 |
