


Skilt Creativ CompanyParkering Forbudt
16 kr/stLaveste totalpris 32,-
Prispresset
Beskrivelse
Rundt skilt av lyst tre med oppheng.Skiltet dekoreres enkelt med Plus Color hobbymaling, sviapparat og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 54454 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Parkering Forbudt |
| Produkttype | Skilt |
| Dybde | 220 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Lengde | 220 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 220 mm |
| EAN-nr | 5712854407366 |

