
Speilmosaikk Creativ CompanyStr 16x16 mm 500-Pk
239 kr/pk

Str 16x16 mm 500-Pk
239 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Blank speilmosaikk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 52279 |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 500 st/frp |
| Produkttype | Speilmosaikk |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 5707167047552 |
