
Vatt Creativ Company200 g/1 Pk
49 kr/pk

200 g/1 Pk
49 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
100% hvit bomullsvatt
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13247 |
| Produkttype | Vatt |
| Sesong | Hele året |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 310 mm |
| Høyde | 70 mm |
| Dybde | 310 mm |
| EAN-nr | 5710811405660 |
