
Piprensere Creativ CompanyL30 cm Tykkelse 6 mm Glitter 24 St/1 Pk
fra29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Velg Farge
Beskrivelse
Vær kreativ med metalliske piperensere som har fine, kraftige nylonbørster. Piperensere er et perfekt tilbehør til alle mulige hobbyprosjekter.
Piperensere er enkle å forme i en ønsket fasong, og endene kan du enkelt samle ved å vri de rundt hverandre uten bruk av lim. Lag også spiraler ved å vikle en blyant eller lignende. Piperensere kan du lime fast med den klebende Sticky Base, som brukes med fingrene - eller du kan bruke en limpistol..Det er mange muligjeter med piperensere. Bruk de til morsomt hår, armer, ben, vinger osv. på figurer, De er enkle å sette ned i emner som isopor eller figurer formet av Silk Clay - uten bruk av lim. Lag små oppheng, der piperenseren er formet som f.eks. hjerter - og sett evt. perler på som ekstra pynt. Et supert tilbehør til mange hobbyaktiviteter.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Piperenser |
| Dybde | 355 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 300 mm |
| Antall (stk/pakke) | 24 st/frp |
| Bredde | 90 mm |
| Farge | Gull, Nikkel, Sterke farger |



