Beskrivelse
Sett med praktisk verktøy av robust plast til fremstilling av pomponer i 4 størrelser. Veiledning vises på emballasjen
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 46135 |
| Produkttype | Pompomverktøy |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 115 mm |
| Antall (stk/pakke) | 4 st/frp |
| Lengde | 250 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 250 mm |
| EAN-nr | 5707167544969 |




