Beskrivelse
Sjablongplate med korkunderlag til quilling. Brukes både som hjelp til å rulle strimlene og som holder, når limet skal tørke
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 11716 |
| Farge | Brun |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Quilling |
| Dybde | 220 mm |
| Dybde | 220 cm |
| Høyde | 8 mm |
| Lengde | 210 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 150 mm |
| Bredde | 150 cm |
| EAN-nr | 5707167728642 |




