


Skabelon Creativ CompanyStensil Sommerfulg A4 210x297 mm 1 Stk
69 kr
Prispresset

Stensil Sommerfulg A4 210x297 mm 1 Stk
69 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sjablong av plast. Vaskes av i lunket vann etter bruk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 26973 |
| Format | A4 |
| Motiv | Sommerfugl |
| Produkttype | Schablon |
| Sesong | Hele året |
| Bredde | 220 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 310 mm |
| Høyde | 2 mm |
| Dybde | 310 mm |
| EAN-nr | 4042972621902 |
