Beskrivelse
Sjablong til utskjæring og preging/embossing av motiver f.eks. mosgummi, tynn plastikk, metallkartong, kraftig kartong eller papir
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 11778 |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Stjerner |
| Produkttype | Schablon |
| Dybde | 210 mm |
| Dybde | 210 cm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 210 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 140 mm |
| Bredde | 140 cm |
| EAN-nr | 5712854181679 |




