
Smykkewire Creativ Company100 m
149 kr
Prispresset

100 m
149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Plastbetrukket metallwire
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 61586 |
| Farge | Nikkel |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Smykke |
| Dybde | 80 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 80 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 80 mm |
| Lengde | 100 m |
| EAN-nr | 5707167049822 |
