
Rhinsten Creativ Company8 mm 32 stk/1 pk
fra39 kr/pkLaveste totalpris 78,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Selvklebende, runde strassperler med glitteroverflate.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Strassperler |
| Dybde | 195 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Høyde | 3 mm |
| Lengde | 195 mm |
| Antall (stk/pakke) | 32 st/frp |
| Bredde | 80 mm |
| Farge | Gull, Lyserød, Nikkel |



