Beskrivelse
Utvalg av Rhinsten i 3 forskjellige størrelser med fasettslipte kanter og flat bakside.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Strassperler |
| Høyde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 252 st/frp |
| Farge | Lilla, Nikkel, Rød |
| Dybde | 100, 130 mm |
| Lengde | 100, 130 mm |
| Bredde | 80, 90 mm |




