


Rhinsten Creativ CompanyStr 6+10+14 mm 252 stk/1 PkSølv
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Nikkel
Beskrivelse
Utvalg av Rhinsten i 3 forskjellige størrelser med fasettslipte kanter og flat bakside.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 52242 |
| Farge | Nikkel |
| Dybde | 130 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Produkttype | Strassperler |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 252 st/frp |
| Høyde | 20 mm |
| EAN-nr | 5707167706282 |




