


Cellofanposer Creativ Company1 PkHxB: 220x120 mm, 200 st
109 kr/pk
Prispresset
Høyde
Antall (stk/pakke)

1 Pk
HxB: 220x120 mm, 200 st 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Klare cellofanposer med limkant. Angitte mål er utvendige, på lukket pose
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 23995 |
| Høyde | 220 mm |
| Antall (stk/pakke) | 200 st/frp |
| Bredde | 120 mm |
| Størrelse | 220x120 mm |
| Farge | Transparent |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Cellofanposer |
| EAN-nr | 5707167072486 |
