


Skopose Creativ Company37x41 cmHvit
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Hvit

37x41 cm
Hvit2 st
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Skopose/gympose i 100% bomull.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 498800 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 270 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 410 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Skopose |
| Bredde | 370 mm |
| EAN-nr | 5707167219546 |


