Beskrivelse
Lysfeste i metall med klemme til juletrelys med en diameter på 12 mm. Lamellene som holder lyset fast, kan eventuelt presses forsiktig rundt lyset for bedre fiksering.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Diameter | 40 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Materiale | Metall |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Lysklips |
| Bredde | 140 mm |
| Farge | Forgylt, Sølvforgylt |
| Dybde | 240, 250 mm |
| Lengde | 240, 250 mm |



