
Lysvoks Creativ CompanySterke Farger 6x25 ml/1 Pk
359 kr/pk
Prispresset

Sterke Farger 6x25 ml/1 Pk
359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Penn med lysvoks i praktiske maleflasker til dekorasjon av stearinlys
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 73512 |
| Farge | Sterke farger |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Produkttype | Lysvoks |
| Volym | 25 ml |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 4042972181062 |
