
Smeltekar Creativ Company
161 kr

Smeltekar Creativ Company
161 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Smeltekar av metall med helletut på to sider og langt håndtak
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13056 |
| Type | Smelteskje |
| Bredde | 50 mm |
| Antall | 1 st/frp |
| Lengde | 260 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 260 mm |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Rød/Stål |
| Diameter | 65 mm |
| EAN-nr | 5707167254585 |
