


Bambussnor Creativ CompanyTykkelse 1 mm 65 M/1 RlHvit
59 kr
Prispresset
Farge: Hvit

Tykkelse 1 mm 65 M/1 Rl
Hvit59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Tvunnet snor av 100 % bambus
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 503481 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Lengde | 65 m |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Bambussnor |
| EAN-nr | 5712854403733 |






