
Papirsnor Creativ CompanyTykkelse 1 mm 50 m/1 Rl
fra29 kr/RLELaveste totalpris 58,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Papirsnor av god kvalitet.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 80 mm |
| Lengde | 80 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Papirsnøre |
| Lengde | 50 m |
| Farge | Natur, Rød/Hvit, Sort/Hvit |
| Høyde | 50, 70 mm |
| Bredde | 50, 70 mm |



