
Polyestersnor Creativ Company50 m/1 Rl
fra29 kr/RLELaveste totalpris 58,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Blankt polyester snøre av god kvalitet.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 15 mm |
| Lengde | 15 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Polyestersnor |
| Bredde | 100 mm |
| Lengde | 50 m |
| Farge | Hvit, Sort |
| Høyde | 10, 100 mm |
