
Sytråd Creativ CompanyPolyester 1000 m/1 RlGyllen
29 kr/RLELaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Gylden

Polyester 1000 m/1 Rl
Gyllen2 RLE
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Sterk sytråd i 100 % polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 41199 |
| Farge | Gylden |
| Dybde | 50 mm |
| Dybde | 50 cm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 50 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Bredde | 30 cm |
| Materiale | Polyester |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Sytråd |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 1000000550439 |











