
Sytråd Creativ CompanyPolyester 1000 m/1 RlRosa
25 kr/RLELaveste totalpris 50,-
Prispresset
Farge: Rosa

Polyester 1000 m/1 Rl
Rosa2 RLE
50 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Sterk sytråd i 100 % polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 41205 |
| Farge | Rosa |
| Dybde | 60 mm |
| Dybde | 60 cm |
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Bredde | 40 cm |
| Materiale | Polyester |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Sytråd |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 5740010403914 |











