
Akrylgarn Creativ CompanyFantasia 35 m Stl Maxi 50 g/1 nstMintgrønn
17 kr/pkLaveste totalpris 34,-
Prispresset
Farge: Mintgrønn

Fantasia 35 m Stl Maxi 50 g/1 nst
Mintgrønn2 pk
34 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Garn med 2 tråder av 100 % akryl.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 421877 |
| Farge | Mintgrønn |
| Høyde | 70 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Lengde | 35 m |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Akrylgarn |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 5707167155622 |


















